Doplnky eurookien

Vnútorné parapetné dosky

Vnútorné parapetné dosky dodávame z masívneho dreva v kvalite a povrchovej úprave ako okná, alebo Vám dodáme laminované drevotrieskové dosky, ktoré sú impregnované.Vonkajšie parapetné dosky - GUTMANN

Vonkajšie parapetné dosky sú vyrobené z extrudovaného hlinikového profilu hrúbky 1,8 – 2,3 mm. Sú povrchovo upravené eloxovaním. Ich funkciou je odvádzať dažďovú vodu pred fasádu a preto by mali presahovať hotovú omietku minimálne 30 mm.


Tieniaca technika – žalúzie, rolety, siete

Základným a zároveň najobl'úbenejším prostriedkom na zabránenie prenikania svetla a tepla do Vášho domova sú interiérové žalúzie. Ľahké, moderné a estetické žalúzie s hliníkovými lamelami a s retiazkovým ovládaním budú dokonale ladiť s Vašimi novými oknami. Jednoduché ovládanie je zabezpečené guličkovou retiazkou, ktorá slúži k natáčaniu lamiel i vyťahovaniu a spúšťaniu žalúzie.

Pre zákazníkov hl'adajúcich komfortné riešenie, ponúkame vonkajšie celohliníkové rolety s možnosťou plne automatizovanej regulácie.

Siete proti hmyzu sa vyrábajú z hliníkových rámčekov, do ktorých je upevnená sieť.Garážové brány

Sekcionálne garážové brány ako exteriérový prvok domu sú vystavené rôznym poveternostným podmienkam a preto sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, vynikajúco spracované a ponúkajú najvyššiu mieru komfortu ich ovládania a spoľahlivosť všetkých funkcií.